MŠ Peroutkova > Aktuality

Přednáška o osvojování cizího jazyka dítěte v předškolním věku

V úterý 22. 6. 2021 od 16:00 proběhne přednáška pro rodiče na téma Osvojování cizího jazyka dítěte v předškolním věku, více informací zde.

Vloženo: 10.06.2021

Školné pro rok 2021 - 2022

Výše školného zůstává pro školní rok 2021 / 2022 stejná, tj. 1055,- Kč.

Podrobnosti zde.

Vloženo: 28.05.2021

Příspěvek na letní tábory

Městská část Praha 5 poskytuje příspěvek na letní pobytové i příměstské tábory. Podrobnosti naleznete zde.

Vloženo: 11.05.2021

Letní provoz mateřských škol

V době letních prázdnin bude naše mateřská škola otevřena v termínu 26. 7. - 6. 8. (viz tabulka provozu jednotlivých školek). Prosím, promyslete si docházku svého dítěte v době letních prázdnin do naší MŠ a případně do jiných náhradních školek. Pokud bude i nadále trvat špatná epidemiologická situace, budeme Vás žádat o sdělení docházky do konkrétních mateřských škol elektronicky. Následně během května obdržíte přihlášky k prázdninovému provozu s termíny, kdy máte přijít uhradit školné a stravné přímo do konkrétních MŠ.

Kritéria k zápisu k předškolnímu vzdělávání - letní provoz:
1) dítě, které plní předškolní vzdělávání v kmenové škole
2) trvalé bydliště v městské části Praha 5
3) věk dítěte
4) doložení řádného očkování dítěte

Vloženo: 12.03.2021

Příměstský tábor v MŠ Delfínek na Barrandově

INDIÁNSKÉ PRÁZDNINY VE ŠKOLCE DELFÍNEK

Vloženo: 14.04.2021

Vstup do třídy

Z epidemiologických důvodů nebudou rodiče od pondělí 12.10. moci vstupovat do tříd. Dítě předají učitelce ve dveřích.

Vloženo: 11.10.2020

Respirátory

Žádáme rodiče, aby do prostor MŠ vstupovali pouze v respirátoru. Dezinfekce na ruce je u vchodu.

RESPIRÁTORY - ve všech prostorách školy
RUCE - důkladná desinfekce, mytí mýdlem -
ROZESTUPY - všichni vědí, jak to u nás platí
ROZUM - věříme ve vaši vstřícnost a ohleduplnost
ZÁKAZ  POBYTU NA ZAHRADÁCH MATEŘSKÉ ŠKOLY
NESHROMAŽĎOVAT SE U ŠKOLY

Vloženo: 27.02.2021

Školková knihobudka

Máte doma knížku, kterou už jste přečetli, ale je vám líto ji vyhodit? Vyměňte ji v Knihobudce za jinou. Nebo ji tam prostě jen nechte, ať si ji může přečíst někdo jiný. Knihy si můžete odnést a nechat.

Knihobudka je umístěna u vchodu proti ředitelně. Záměrně je vysoko, aby do ní děti nedosáhly. Prohlížejte si knihy s nimi, ale nenechávejte je knihy ani budku ničit.

Vloženo: 02.06.2020

1259.png