MŠ Peroutkova > Aktuality

Vyhlášení konkurzního řízení ZŠ Nepomucká

Vloženo: 18.02.2024

Masopustní průvod

Dne 13.2.2024. proběhne již tradičně Masopustní průvod v maskách. Na průvod se bude vycházet od školky v 10:00 hodin.  Moc se těšíme na všechny, kteří se k nám přidají. :)

Vloženo: 30.01.2024

Zveme Vás, na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který proběhne dne 25.3.2024.

Bude možné dorazit ve dvou časových intervalech, a to 9:00 - 11:00  a 14:45 - 16:45.

Návštěvu není nutné předem hlásit.

Těšíme se na Vás :)

Vloženo: 16.01.2024

Letní prázdninový provoz

@35883l

Vloženo: 10.01.2024

www.aktivnimesto.cz

leták @32316l

Vloženo: 06.09.2023

Mimořádný zápis do MŠ Barrandova

Vloženo: 30.08.2023

Rozpis ranních tříd platný od 4.9.2023.

Sudý

7:00 hod

týden

7:30 hod

Lichý

7:00 hod

týden

7:30 hod

Vloženo: 28.08.2023

Anketa ke strukturálnímu plánu MČ Praha 5

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,
dovoluji si Vás požádat o vyplnění ankety, díky které budeme moci lépe plánovat budoucí podobu Prahy 5. Anketu bude možné vyplnit až do 6. ledna 2023 a její vyhodnocení proběhne
na jaře téhož roku. Spolu s odborníky jsme připravili první verzi zásadního dokumentu, který nese název Strukturální plán MČ Praha 5. Cílem tohoto dokumentu je mít konkrétní představu, jak rozvíjet Prahu 5 pro budoucnost zachovat její výjimečnost, ochránit cenné hodnoty a zároveň vyřešit místa, kde je prostor pro zlepšení. Aby Strukturální plán opravdu vyjadřoval potřeby občanů Prahy 5, nemohou ho tvořit pouze odborníci, pracovníci úřadu a političtí zástupci proto jsou naprosto klíčové právě Vaše zkušenosti s okolím Vašeho bydliště, místní znalost lokalit, kam chodíte do práce, Vaše děti do školek a škol a kde spolu s rodinou rádi trávíte společné chvíle.
Po doplnění Strukturálního plánu o Vaše podněty, se stane tento dokument závazný pro představitele radnice a budeme se o něj opírat při všech jednáních s Magistrátem hl. m. Prahy i se stavebními investory.
Anketu prosím vyplňte na odkazu praha5.urad.online nebo použijte QR kód pro přímé přesměrování na tuto adresu.
Aktuální verzi Strukturálního plánu a veškeré informace o tomto zásadním dokumentu naleznete na praha5/strukturalni.plan.cz
Děkuji Vám za Váš čas, který věnujete vyplnění ankety a za to, že Vám na Praze 5 záleží.
Se srdečným pozdravem
Ing. arch. Lukáš Vacek, Ph.D.
vedoucí Odboru územního rozvoje ÚMČ Praha 5

Okaz na anketu naleznete zde.

Vloženo: 09.12.2022

Podmínky pro podávání žádosti o prominutí úplaty a žádosti o příspěvek z fondu solidarity

Naše mateřská škola je zapojena do programu BALÍČEK POMOCI PRAŽANŮ - Opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze pro roky 2022 - 2023.Veškeré informace najdete: https://pomocprazanum.praha.eu/cz/balicek-skolstvi

• STRAVNÉ ZDARMA
  • ŠKOLNÉ ZDARMA

Podmínky pomoci:

Při žádosti o prominutí úhrady školného nebo stravného musíte splňovat:

TRVALÝ POBYT DÍTĚTE V PRAZE

a dále v Čestném prohlášení zaškrtnete čerpání jednoho nebo více z následujících příspěvků:

- příspěvek či doplatek na bydlení

- okamžitou dávku v hmotné nouzi

- přídavek na dítě

- dávky pěstounské péče

- čelíte exekuci nebo jste v insolvenci

- po zaplacení bydlení (vč. platby za hypotéku, pokud na místě bydlíte) Vám zbyde méně než 200 Kč na osobu na den, pokud žijete sami, tak 300 Kč na den.

JAK POSTUPOVAT:

Vyplňte Žádost včetně čestného prohlášení, že splňujete podmínky a odevzdejte v mateřské škole nyní do úterý 15. 10. 2022. Odevzdejte ředitelce či hospodářce školy. (Pro další odevzdávání případných žádostí vždy kontaktujte ředitelku školy).

Žádost včetně čestného prohlášení je ke stažení

Žádost balíček pomoci (49.01 kB)

Na přiznání podpory není právní nárok.

Žádosti k čerpání Z fondu solidarity - čekáme na bližší informace, zatím neřešíme.

Vloženo: 16.10.2022

<< 1 2 >>